image1 image1 image1

Program wyrównywania szans edukacyjnych „DOBRY START” dla dzieci zamieszkałych w Opolu, uczęszczających w roku szkolnym 2018/ 2019 do klas pierwszych szkół podstawowych

W celu otrzymania wsparcia materialnego w wysokości 500, 00 zł należy złożyć wniosek do Dyrektora szkoły do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2018/ 2019 do dnia 17 września 2018 r.

Wsparcie materialne udzielane jest uczniom zamieszkałym w Opolu,  uczęszczającym w roku szkolnym 2018/ 2019 do klas pierwszych szkół podstawowych.

Wniosek

Klauzula